Hirdetés

1. Ma minden katolikus templomban a szentföldi keresztények megsegítésére gyűjtenek.
  2. Hétfőn Szent József főünnepe. Szeretettel várjuk az édesapákat, férfiakat este, hogy megújíthassák családfői elkötelezettségüket.
  3. Pénteken keresztút a kápolnában és utána szentmise.
  4. Szombaton (24-én) a szokott húsvét előtti templom takarításra várjuk a testvéreket 09:00-tól.
  5. Szeretettel várnak bennünket a váci Városkeresztútra. Plakát az előtérben!
  6. Vasárnap virágvasárnap. Barkaszentelés a kápolna előtt, körmenetben jövünk a templomba.
  7. Vasárnap 15:00 a temetőben felavatjuk a meg nem született gyermekek emlékhelyét. Szeretettel várjuk a testvéreket közös imádáságra.

Szentmisék

• 18. vasárnap
    • Szlovák Anna évf. és elhunyt családtagokért
    • Bucsányi Gábor n. Baksza Mária, testvérei: Veronika és Sándor