2018. február 26 – március 4. Nagyböjt 2. vasárnapja

1. Ma a katolikus iskolák javára gyűjtünk.
  2. Pénteken keresztút 17:00-tól és szentmise 18:00-tól a kápolnában.
  3. Elkezdtük építeni az egyházközség honlapját a vacratot.vaciegyhazmegye.hu – cím alatt. A hírdetések és szentmisék információi itt megtalálhatóak.
  4. Hivatali időpontok a honlapon. Szerettel várjuk ügyintézésre: egyházi hozzájárulás, szentmise szándék, anyakönyvi bejegyzések, jelentkezések.
  5. Orgászágos tartósélelmiszer gyújtés a következő héten. Szentmisék előtt leadhatók az adományok. Hétköznap hivatali időben a plébánián.
  6. A plébániát barátságosabbá kellene tenni néhány cserép virággal. Ha valakinek van felesleges cserepes növénye/virága szeretettel látnák egyet-egyet. Köszönjük!
  7. Szeretnénk elkezdeni a ministráns foglalkozásokat. Kérjük, hogy régi és új ministránsok jelentkezését Ipoly atyánál.
  8. Házascsoport indítását tervezzük. Fiatal házasok jelentkezése Ipoly atyánál a honlapon megtalálható elérhetőségeken.
  9. Bibliaóra indítunk nyugdíjas testvéreinknek, jelentkezés Ipoly atyánál.
  10. Elsőpéntekes betegekhez március 2-án, 09:00-13:00 között fogok menni!

Szentmisék (Vácrátót)
18:00 hétfő, szentmise, köznap
17:00 péntek, Keresztút
18:00 péntek, szentmise, köznap
18:00 szombat Bucsányi József és neje Debreceni Margit, évf.
09:30 vasárnap, Nagyböjt 3. vasárnapja