Idén a képviselőtestület a közösség szolgálatában hosszú időn át rendszeresen vagy alkalmanként önkéntes szolgálatot vállaló testvéreknek a közösség megbecsülésének jeleként megalapította a SZENTHÁROMSÁG DÍJAT. 2019. június 16-án, a búcsú alkalmával osztottuk ki első alkalommal. Két személy kapta meg.

SZLOVÁK VERONIKA nővér, aki jelentős adománnyal segítette a Szentháromság oszlop rekonstrukciós munkáját. Veronika nővér díját unokafivére vette át a nővér betegsége miatt.

GULYÁS TERÉZIA, aki hosszú időn és sok papon keresztül szolgálta a közösséget minden lehetséges módon. Irodában, sekrestyében, írásaival mindig a közösséget gyarapította. Terike néni maga vette át a díjat a templom közösségében.

Mindkét díjazott a templom Girolamo Pesce, Kegyelmek Anyja Szűz Mária oltár képét kapta meg olajnyomatban.