Kedves Testvérek! Köszönöm a farsangon való résztvetelt. Az adományokból közel 200.000,-forint folyt be a templom szentélyének megújítására.

Ma – évközi 8. vasárnap – van könyörgőnap a világ éhezőiért.

Katolikus iskolák javára 34.340,-forint gyűlt össze.

Ma 17:00 szeretettel várjuk a gyermekes családokat zsibongó szentmisére.

VÁCRÁTÓTI KÖZÖSSÉGI MISSZIÓS NAGYBÖJT 2019 – programoka honlapon a kalendáriumban!

Nyisd ki a szemed, ébreszd a hited, mozdulj meg Krisztusért!

Március 6-án Hamvazószerda. Szigorú böjt minden 14-70 között katolikusnak. Betegek mentesülnek alóla. Szentmise és hamvazás 18:00-kor.

Pénteken 17:00 keresztút, utána az első nagyböjti elmélkedés Bokros Levente atyával.

Nagyböjtben szigorú böjti napok: hamvazószerda, nagypéntek. Minden pénteken böjt.

Nagyböjtben a szentmisék kedden és pénteken lesznek! Az ünnepk miatt lehet változás, kérem, hogy az Olajfából vagy a plébániai honlapról tájékozódjanak.

Szentföldi zarándoklatot hirdetünk. 2019. június 26-július 2-a között. Érdeklődőknek az útról tájékoztató lesz. Minden felmerülő kérdésre válaszolunk és segítünk. Az útról a honlapon tájékozódhat: szivedbeirva.eu