Istennek legyen hála minden testvéremért, aki hétfőn ünnepélyesen részült a Beteg világnapja alkalmából a betegek kenetében. Sok kegyelmet és áldott pillanatot kívánuk életükhöz.

Február 21. csütörtök 18:30 bibliaóra: Ábrahám története.

Február 23-án Plébániai farsang lesz. A szentmise 16:00 kezdődik, utána közösen vonulunk át a Művelődési házba (kb. 17:00) ahol 21:00-ig lennénk együtt. Kérem, hogy Lukácsné Katalin felé jelezze részvételi szándékát, aki tudja, hogy jön. A belépés ingyenes, adományt a kiírt nemes célra elfogadunk. Lesz élő és gépi zene, jelmezes felvonulás gyermekeknek és felnőtteknek, licit különleges ajándékra és egyéb színes program. Hivjuk egymást lelkesen, szólítsuk meg a környezetünket. 

Február 24-én, vasárnap országos gyűjtés lesz a katolikus iskolák javára.

Március 6-án Hamvazószerda. Szigorú böjt! Szentmise és hamvazás 18:00-kor.

Szentföldi zarándoklatot hirdetünk. 2019. június 26-július 2-a között. Érdeklődőknej az útról tajákoztató lesz. Minden felmerülő kérdésre válaszolunk és segítünk. Az útról a honlapon tájlkozódhat: szivedbeirva.eu